Milí přátelé Domaslavi,

zdravíme Vás do Vašich domovů! Situace je nelehká pro dost z nás/vás, stejně tak to dolehlo bohužel i na Spolek Domaslav. V letošním roce jsme pokračovali s rekonstrukcí střechy kostela sv. Jakuba Většího. Stavební práce už jsou v této fázi dokončené. Přislíbeno jsme měli 350 000,- Kč z havarijního programu Ministerstva kultury. 20 % k tomu měl jako vždy přispět Spolek Domaslav. Bohužel došlo ale ke krácení příspěvku od MK a na účet jsme dostali pouze 308 000,- Kč.

Jak asi víte, letošní rok nebyl nakloněn ani pobytům v Domaslavi, které na jaře zasáhla první vlna epidemie Covid-19 a opatření s tím souvisejících, léto to moc nezachránilo, na podzim neproběhly Slavnosti Jablek, které jsou pro nás vždy velkou příležitostí, jak vylepšit rozpočet. No a podzim – víte sami.

Stručně řečeno – máme v rozpočtu díru. Proto se obracíme na Vás, kdo můžete přispět a chtěli byste využít toho, odečíst si případný dar z daní, prosím pošlete nám svůj příspěvek na účet č. 107-9347340267/0100. Pokud nám pošlete jméno, adresu a datum narození na e-mail ucetni@domaslav.cz, vystavíme Vám potvrzení o daru obratem. Budeme vděčni za jakýkoli příspěvek.

Děkujeme!

Spolek Domaslav