Celou faru si můžete pronajmout a uspořádat zde svůj tábor, soustředění, rodinný pobyt či jakékoliv další setkání. Menší pobyty (do cca 10 lidí) jsou samozřejmě možné, ale pokud bude další zájemce, budeme s Vámi koordinovat, zda by se na faru mohl přidat. Místa je dost jak v přízemí, tak v patře.  Ve Správcovně mohou pobývat členové spolu kdykoliv, i během domluvených pobytů.

Cena za pronájem

Délka pobytu jedna noc180 Kč za dospělého, 120 Kč za dítě do 15 let
Délka pobytu dvě a více nocí120 Kč/noc za dospělého, 80 Kč/noc za dítě do 15 let
Děti do tří let jsou zdarma. V zimním období je minimální celková cena 500 Kč za noc.

Klíče se vyzvedávají a vracejí v Domaslavi a každý pobyt po sobě musí uklidit. Komfortní ubytovací kapacita fary je cca 30 lidí, maximální 50.

K dispozici je velká kuchyně, dvě velké ložnice, dvě rodinné místnosti, velká koupelna, dva samostatné záchody a záchod se sprchou. Po domluvě je možné zpřístupnit Správcovnu spolu s kuchyňkou. Od jara do podzimu je možné spát na půdě a ve vlastním stanu také na zahradě. Hned za farou je velké ohniště.

Vybavení

Kuchyně je vybavena hrnci, dostatečně velkými i pro velké pobyty, kombinovaným sporákem, elektrickým vařičem na velký hrnec, elektrickou troubou, mikrovlnkou a rychlovarnými konvicemi. Na chodbě u kuchyně jsou dvě velké lednice.

Pitná voda a wifi je samozřejmostí. Odpad se vynáší do popelnice, tříděný odpad na náves do kontejnerů a bioodpad na kompost na zahradě.

V chladných měsících se topí v každé místnosti uhlím (velké místnosti v patře) či dřevem (rodinné místnosti v přízemí). Pronajmout si faru je možné i v zimním období, ale je třeba věnovat více času topení.

Postele jsou vybaveny matracemi, je třeba si přivézt vlastní spacák a prostěradlo.


Návštěvní list fary můžete stáhnout zde:  navstevni-list.pdf

Volný termín si prosím najděte v kalendáři.

Pokud jste u nás nenašli volný termín, zkuste naše sesterské fary v Holostřevech a Těnovicích.


Rezervace ubytování


    * povinné