Přátelé, kamarádi, Liebe Freunde, Dear Friends (Deutsch unten, english below),

letošní Treffen bude! Po zvážení všech pro a proti jsme se rozhodli, že letošní Treffen prostě musíme uspořádat. Každý ať zváží sám za sebe, zda se ho zúčastní s námi.

Je celkově nejisté, zda vůbec dorazí rodáci z Německa. Přeci jen i s ohledem na jejich věk a letošní korona krizi je dost pravděpodobné, že se Setkání zúčastní převážně česká strana, tedy my všichni ze spolku. Přidejte se k nám také!

Ale pozor, letos se nám posunula mše svatá na 13:00 (stále v sobotu, tj. 25. 7.). Přijeďte ideálně o den dřív a zůstaňte celý víkend!

Cena? Za jídlo a ubytování 200 Kč na celý víkend.


Liebe Freunde,

auch dieses Jahr findet unseres Treffen statt!  Wir haben alle Plus und Minus auf den Tisch gelegt und haben uns entschieden das Treffen doch zu organisieren. Jeder kann selber und frei entscheiden ob er/sie teilnehmmen will.

Es ist natürlich unsicher ob die deutsche Seite wegen Coronavirus vertreten wird, aber alle hoffen, dass die Situation im Sommer günstig ist.

Achtung: die Messe diesmal ab 13:00 (Samstag25.7. 2020). Ihr könnt auch ein Tag vorher kommen und das ganze Wochenende in der Pferrei mit uns bleiben.

Wir freuen uns!

Alle aus Domaslav Verein


Dear friends,

We would like to invite you for the Setkání / Treffen 2020!

Attention, this year the holy mass is still on Saturday 25th of July, but this year starts at 13:00. After the mass there will be similar program like every year, especially you are invited for the evening grill party in our garden.

Looking forward to see you!