Celou faru si můžete pronajmout a uspořádat zde svůj tábor, soustředění, rodinný pobyt či jakékoliv další setkání. Menší pobyty (do cca 10 lidí) jsou samozřejmě možné, ale pokud bude další zájemce, budeme s Vámi koordinovat, zda by se na faru mohl přidat. Místa je dost jak v přízemí, tak v patře.  A ve Správcovně mohou pobývat členové spolu kdykoliv.

Cena za pronájem je 90 Kč za noc pro dospělé a 60 Kč za děti. Klíče se vyzvedávají a vracejí v Plzni (po dohodě v Domaslavi) a každý pobyt po sobě musí uklidit. Maximální ubytovací kapacita fary je cca 50 lidí.

K dispozici je velká kuchyně, dvě velké ložnice, dvě rodinné místnosti, velká koupelna, dva samostatné záchody a záchod se sprchou. Po domluvě je možné zpřístupnit Správcovnu spolu s kuchyňkou. Od jara do podzimu je možné spát na půdě a ve vlastním stanu také na zahradě.

Vybavení

Kuchyně je vybavena velkými hrnci, kombinovaným sporákem, elektrickým vařičem na velký hrnec, elektrickou troubou, mikrovlnkou a rychlovarnými konvicemi. Na chodbě u kuchyně jsou dvě velké lednice.

Pitná voda a wifi je samozřejmostí. Odpad se vynáší do popelnice, tříděný odpad na náves do kontejnerů a bioodpad na kompost na zahradě.

V chladných měsících se topí v každé místnosti uhlím (velké místnosti) či dřevem (rodinné místnosti). Pronajmout si faru je možné i v zimním období, ale je třeba věnovat více času topení.

Postele jsou vybaveny matracemi, je třeba si přivézt vlastní spacák a prostěradlo.


Návštěvní list fary můžete stáhnout zde:  navstevni-list.pdf